درباره ما

"شرکت ناب آفرینان فردا" یکی از شرکت های گروه فناوری فردا است که در سال 1396 با هدف تمرکز بر ارائه راه حل های جامع جابجایی مواد و تولید ناب تاسیس شد.

طراحی و ساخت بالانسر فنری سرآغاز فعالیت های شرکت در زمینه جابجایی مواد بود، در سال 1384 با اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت INDEVA ایتالیا و با ورود به عرصه منیپولیتورهای صنعتی به ویژه در صنعت خودرو، این فعالیت وارد فاز توسعه جدیدی شد. سبد محصولات مرتبط با جابجایی مواد با اخذ نمایندگی از شرکت eepos آلمان در زمینه ریل های آلومینیومی و شرکت FEZER آلمان در زمینه بالابرها و تجهیزات وکیوم توسعه یافت.

تجربیات ارزشمند سال ها ارتباط مستمر با شرکت های ممتاز بین المللی و دارای سطح اول دانش مهندسی و اجرای پروژه های متعدد در زمینه تجهیزات کمک اپراتوری و رفع مشکلات ارگونومیک نیروی کار در خطوط تولید در صنایع مختلف، این شرکت را به مشاوری خبره و امین در ارائه راه حل و انتخاب سیستم های جابجایی مواد تبدیل نموده است.

 

بطور کلی خدمات و محصولات حوزه راه حل های جامع جابجایی مواد عبارتند از:

  • تولید بالانسر فنری (رنج وزنی 7-105 کیلو گرم)
  • طراحی، تامین و اجرای پروژه های منیپولیتور صنعتی (مبتنی بر محصولات شرکت INDEVA ایتالیا)
  • طراحی، تامین و اجرای پروژه های جابجایی قطعات توسط بالابرها و گریپرهای وکیوم (مبتنی بر محصولات شرکت FEZER آلمان)
  • طراحی و تامین سیستم های ریلی آلومینیومی (مبتنی بر محصولات شرکت eepos آلمان)

 

 

از سال 1395 که صنعت خودرو در ایران به تبعیت از تجربیات شرکت های پیشرو، حرکت به سمت تغییر روش تولید از سنتی به تولید ناب (Lean Production) را آغاز نمود، این شرکت همراه با شرکای تجاری خود پا به این عرصه گذاشت و با تکیه بر شناخت عمیق و سال ها تجربه در زمینه خودرو موفق شد با بکارگیری اصول تولید ناب و تلفیقی از تخصص های مکانیک، کنترل، الکترونیک و صنایع اولین پروژه اتوماسیون تولید ناب (کیتینگ) در ایران را اجرا نماید.

محصولات و خدمات حوزه راه حل های تولید ناب عبارتند از:

  • تامین و تولید لوله و اتصالات سازه های لین،
  • طراحی و اجرا سازه های مبتنی بر لوله و اتصالات (اجرای پروژه بصورت Turn Key)
  • مشاوره، طراحی، پیاده سازی تفکر تولید ناب و بهینه سازی خطوط تولید،
  • مشاوره، طراحی، پیاده سازی اتوماسیون لجستیک مبتنی بر AGV (محصول شرکت INDAVA ایتالیا)،
  • طراحی ، تولید و پیاده سازی سامانه های ضد خطا مبتنی بر روشنایی ( Pick to Light، Put to Light)

 

 

ناب آفرینان فردا در طی این سال ها افتخار همراهی با مشتریان زیادی در صنایع مختلف کشور از جمله شرکت­ های خودروسازی، زیر مجموعه های خودرو، صنایع شوینده و بهداشتی، صنایع غذایی، تهویه و تاسیسات، پتروشیمی و ... را داشته است.

×
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ناب آفرینان فردا است.
طراحی سایت
و توسعه: ادیب گستر عصر نوین